Черкаський гімнаст Назар Чепурний представлятиме Україну на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі

Як інформують у Черкаській ОДА, черкаський гімнаст Назар Чепурний представлятиме Україну на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх. Перепустку він виборов у вправах з багатоборства під час Міжнародних змагань зі спортивної гімнастики, які відбулися наприкінці червня у столиці Азербайджану.

Вихованець черкаської ДЮСШ «Олімпія» ФСТ «Україна» нині спільно з тренером Іриною Надюк відпрацьовує помилки, допущені під час змагань у Баку, та вже розпочинає підготовку до Чемпіонатів України та Європи, що пройдуть у серпні. Твердить, перепустку на Юнацькі Олімпійські ігри здобути було не просто. За неї боролися чимало суперників з різним рівнем підготовки. Чистота та важкість комбінацій – серед основних показників виконуваних спортсменами вправ.
Черкаський гімнаст Назар Чепурний представлятиме Україну на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі

Тренерка, голова громадської організації Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Ірина Надюк відзначає, що спортивні гімнасти області готові показувати високі результати на змаганнях. Втім, вони вимушені тренуватися на старому обладнанні, які потребує оновлення. Подбати про придбання нового обіцяють обласні владці.

Цього року ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри проходитимуть 6-18 жовтня у Буенос-Айресі (Аргентина). Учасниками змагань стануть юні атлети віком від 15 до 18 років з 206-ти країн світу. Тут розіграють 241 комплект нагород у 32 видах спорту (34 спортивні дисципліни). ЮОІ-2018 пройдуть під слоганом «Відчуй майбутнє». Лозунг Ігор несе в собі надію, що 3998 спортсменів, які братимуть участь в перших в історії ЮОІ з чіткою гендерною рівністю (1999 хлопців та 1999 дівчат), стануть прикладом взаємодії та єдності, а також джерелом для життєвих покращень через спорт для молодих людей з усього світу.
12.07.2018 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter