Черкаські стрільці зі "Школи вищої спортивної майстерності" отримали установку для стрільби

Установку для стрільби із пневматичної гвинтівки вручили для спортсменів відділення кульової стрільби КЗ «Школа вищої спортивної майстерності». Як інформують у Черкаській ОДА, побував на тренуванні спортсменів-стрільців заступник очільника області Костянтин Омаргалієв та зустрівся із заслуженим тренером України Віктором Нагнієм та його вихованцем, призером Олімпійських ігор, заслуженим майстром спорту України Сергієм Кулішем.
Черкаські стрільці зі "Школи вищої спортивної майстерності" отримали установку для стрільби

Обладнання для стільби дозволяє здійснювати постріли на відстані 50 метрів. Крім того, допомагає з точністю до десятих визначати результат пострілів, відзначив Віктор Нагній. Цього важко було досягти зі старими паперовими мішенями, на яких тренувалися спортсмени. Вартувала установка близько 200 тис. грн. Кошти на неї спрямували з обласного бюджету.

– Ми продовжуємо поступово покращувати умови для тренувань наших спортсменів, – каже Костянтин Сапартаєвич. – Адже від цього напряму залежать результати виступів наших атлетів. Працюємо над цим спільно з обласним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, визначаємо потреби наших спортивних шкіл та бюджетним коштом намагаємося покращити їхню матеріально-технічну базу. Приємно, що віднині наші стрільці, серед яких і срібний Олімпійський призер Сергій Куліш, мають змогу отримувати точніші результати від своїх тренувань. Адже навіть одна десята балу може бути вирішальною на змаганнях.
13.06.2018 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter