Переможцями обласної Універсіади з футболу стали спортсмени ЧНУ

Як інформує Черкаське обласне відділення (філія) КФВС МОН України, 31 травня на футбольному полі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Дніпро-80» відбулися змагання з футболу серед чоловіків за програмою ХVІ Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути, академії. В змаганнях взяли участь 4 збірних команди, за участю близько 65 спортсменів.
Переможцями обласної  Універсіади з футболу стали спортсмени ЧНУ

Перша гра між командами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького і Черкаського інституту пожежної безпеки закінчилась з рахунком 2:2, а серії пенальті перемогу здобула команда ЧНУ з рахунком 8:7, виборовши право далі змагатися у фіналі за І місце. Друга гра за вихід до фіналу відбулася між командами Черкаського державного технологічного університету і Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини закінчившись з рахунком 0:2. Уманські студенти забезпечили собі участь у грі за перемогу.

У фінальній зустрічі в запеклій боротьбі між командами Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини в основний час переможця не було виявлено. А в серії пенальті фортуна посміхнулася команді ЧНУ, яка виграла з рахунком 4:3. Трете місце посіла команда Черкаського державного технологічного університету.
01.06.2018 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter