У Городищі проведено фінал обласної спартакіади депутатів

За інформацією Черкаської облради, 19 травня уже всьоме на Черкащині проведено фінал обласної спартакіади депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

Цього року учасників гостинно зустрічали в м. Городище. Господарі подбали, щоб головне спортивне свято представників органів місцевого самоврядування пройшло на високому організаційному рівні.

Право виступити у фіналі давалося нелегко – команди районів формувалися із депутатів всіх рівнів в упертій боротьбі в зональних змаганнях.
У Городищі проведено фінал обласної спартакіади депутатів

На початку всі команди зібралися на центральному стадіоні, де відбулося традиційне проходження колоною і шикування. Голова оргкомітету, голова обласної ради Олександр Вельбівець привітав учасників фіналу та оголосив змагання відкритими.

Учасники змагалися з п’яти видів спорту: настільного тенісу, шашок, шахів, волейболу та міні-футболу.

Команда депутатів обласної ради взяла участь у змаганнях з кількох видів: настільного тенісу (Іван Далібожак), шахів (Валентина Далібожак), шашок (Володимир Костюченко) та міні-футболу у складі Олександра Вельбівця, Ігоря Нестеренка, Олексія Озірного, Сергія Воронова, Анатолія Ткаченка та Анатолія Яріша.

Варто зауважити, що спортивний дух, емоції вирували у кожному індивідуальному чи командному суперництві, та, зазвичай, переможцями ставали ті, хто краще підготувався до нинішньої спартакіади.

Однак, найгарячішим було суперництво на волейбольних і футбольних майданчиках, де вирували справжні пристрасті.

Очко в очко у фінальній зустрічі ішли волейболісти двох сусідніх районів – Уманського і Маньківського. Та зрештою фортуна усміхнулася уманським депутатам.

А в матчі за перше місце з міні-футболу зустрілися минулорічні суперники – команди депутатів Чорнобаївського району, які виступали в ранзі чемпіона, і Лисянського району, які минулого року претендували на цей титул із чорнобаївцями.

Спочатку фортуна була на боці гравців з Лисянки, які одразу повели в рахунку і мали перевагу в два м’ячі. Однак досвід, витримка, майстерність і найбільше – воля до перемоги допомогли команді з лівобережжя переламати хід поєдинку і завершити матч з рахунком 5:3 на свою користь.
У Городищі проведено фінал обласної спартакіади депутатів

Не менше цікавим був поєдинок за третє місце, в якому зустрілися команди Тальнівського і Черкаського районів. Інтрига зав’язалася незадовго до завершення, коли тальнівці, програючи по ходу матчу 0:3, один за одним забили двічі. На жаль, потім допустили помилку у захисті і арбітр призначив пенальті. Остаточний рахунок 2:4 і вивів депутатів Черкаського району у бронзові призери.

Суддівська колегія оперативно підбила підсумки. Трійка призерів у загальнокомандному заліку розташувалася таким чином: перше місце у команди депутатів Лисянського району, друге – в команди Чорнобаївщини, третя сходинка дісталася депутатам Уманського району.

Церемонію нагородження провів голова оргкомітету, голова обласної ради Олександр Вельбівець.

Як і раніше, з числа фіналістів обласної спартакіади буде сформовано команду, що захищатиме честь Черкаської області на Всеукраїнській спартакіаді депутатів місцевих рад всіх рівнів, яка відбудеться вже на початку червня цього року.
22.05.2018 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter