Юрій Ткаченко зустрівся з керівниками спортивних федерацій Черкащини

Формулу фінансування різних видів спорту розроблять на Черкащині. Як інформують у Черкаській ОДА, про це домовився Юрій Ткаченко з керівниками профільних федерацій області. На зустрічі обговорили стратегію розвитку спортивної галузі.

Як наголосив очільник Черкащини, поліпшення спортивної інфраструктури є пріоритетом обласної влади. Відповідне завдання він дав і керівникам районів. Також він подякував спортивним федераціям області за конструктивну співпрацю.
Юрій Ткаченко зустрівся з керівниками спортивних федерацій Черкащини

– У кожному районі мають бути визначені пріоритетні види спорту, де є попит і можливості, – сказав Юрій Ткаченко. – Щоби надалі мобілізувати ресурс на їхній розвиток із бюджетів різних рівнів. Тільки так ми комплексно поліпшуватимемо матеріально-технічну базу. Окрім того, до наступної зустрічі спільно з федераціями ми напрацюємо формулу фінансування різних видів спорту, враховуючи пріоритетність, і вивчимо питання авансування участі спортсменів у змаганнях. Зі свого боку ми звернулись до федерацій із проханням активніше працювати по районах, не концентруючись на обласному центрі.
20.03.2018 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter