Черкаський боксер Мішико Беселія став чемпіоном України серед професіоналів

За інформацією міськради Черкас, 25-річний боксер Мішико Беселія став володарем поясу чемпіона України з боксу серед професіоналів. У поєдинку за цей титул він переміг суперника з Миргорода Владислава Мельника. Бій між ними тривав 10 раундів, як результат – його долю вирішили судді.
Черкаський боксер Мішико Беселія став чемпіоном України серед професіоналів

Чемпіонський поєдинок відбувся 24 лютого в Києві в рамках міжнародного турніру MMA PRO UKRAINE 15. Його організаторами виступили Професійна ліга змішаних єдиноборств MMA PRO Ukraine за участю компанії братів Кличків «K2 Promotions Ukraine». Це перший титульний бій у професійній кар’єрі Мішико Беселія та, водночас, 18 поспіль перемога на професійному рівні (12 із них – здобув нокаутом).

На початку бою 19-річний Владислав Мельник був більш активним, утім, в останніх раундах точнішим та сильнішим в ударах був черкащанин. Саме він за суддівськими очками й здобув перемогу (результати: 96-94, 96-94, 96-94). До цього поєдинку Мішико готувався в Черкасах під керівництвом тренера Вадима Воробйова.

Мішико Беселія під час поєдинку міг відчути і неабияку підтримку глядачів. Вболівати за нього до київського Freedom Event Hall приїхало чимало черкащан, які весь бій підбадьорювали боксера та вірили в його перемогу.

До слова, нещодавно департамент освіти та гуманітарної політики презентував підсумки міського конкурсу-огляду «Лауреати спортивного року – 2017». Тоді боксера Мішико Беселія назвали «Спортивною гордістю міста». Також він вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан».
26.02.2018 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter