Черкаська фітнесистка Анна Круковська стала переможницею шоу «Богиня шопінгу»

Черкаська фітнесистка Анна Круковська стала переможницею шоу «Богиня шопінгу»Черкаська фітнесистка Анна Круковська стала переможницею телевізійного шоу на телеканалі «ТЕТ» «Богиня шопінгу», пише Черкаський Спорт.
Спортсменка погодилася на участь у новому сезоні телевізійного проекту каналу «ТЕТ» «Богиня шопінгу» і не прогадала. Черкащанка просто приголомшила прискіпливих ведучих своїми формами, буквально не лишивши конкуренткам ні шансу.
«Мене запросили у це телешоу після участі у проекті «Твою маму». Туди мене теж, до речі, запросили. Сама б не стала подавати заявку. Шоу має певний формат. Там нікому не цікавий звичайний шопінг. Їм потрібні якісь конфузи, неординарні історії. А критики сидять з однією ціллю – обговорити та обсміяти. Тому до цього варто ставитися лише з гумором. Але більше у подібних шоу брати участі не буду», – розповідає Анна Круковська, фітнесистка, переможниця телешоу «Богиня шопінгу».
У змаганнях «ТЕТ» брали участь чотири дівчини, серед яких і наша черкащанка. На початку програми вони демонстрували свій гардероб, який оцінювали телевізійні критики та знані шопоголіки. Потім дівчата вирушали по крамницям і на власний розгляд обирали собі нове вбрання. Проект ставив учасниць в абсолютно рівні умови: однакова для всіх сума – дві тисячі гривень та усього чотири години на шопінг. Черкащанка Анна Круковська проявила неабияку кмітливість та додала до свого дивізіону перемог ще одну. Проте цього разу не спортивну, а телевізійну, виборовши собі нове звання – «Богиня шопінгу».
23.10.2012 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter