24-25 лютого в Черкасах відбудеться перший етап ралі на серійних автомобілях «Topline24 Rally»

Як інформують у міськраді Черкас, обласний центр прийме чотири етапи ралі на серійних автомобілях, які відбуватимуться в рамках Трофею Автомобільної Федерації України. Всі черкаські етапи будуть об'єднані Кубком «AERORING».

Перший етап серії під назвою «Topline24 Rally» відбудеться вже 24 та 25 лютого.
24-25 лютого в Черкасах відбудеться перший етап ралі на серійних автомобілях «Topline24 Rally»

– 2018 рік стає для Черкас наймасштабнішим у плані автомобільних змагань. Якщо торік у нас було лише два ралійних етапи, то цього разу проводимо аж чотири, – розповідає організатор, керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко. – А щоб заохотити до участі ще більше спортсменів, черкаські етапи ми виокремлюємо Кубком «Aeroring». Це стане додатковою мотивацією для команд.

Як на пілотів, так і на глядачів чекає чимало несподіваних сюрпризів. Один з них – це запровадження унікального та навіть легендарного класу – «ЗАЗ-968». Цей клас буде присутній на всіх черкаських етапах, таким чином, організатори хочуть довести, що вітчизняну техніку ще зарано списувати на брухт. Тож закликають черкаських власників «Запорожців» виставити свої раритетні автівки на змагання.

Окрім того, один з етапів, який запланований на серпень, відбуватиметься у форматі фестивалю. Вперше у Черкасах на одній території поєднають дві автомобільні дисципліни – окрім ралі глядачі побачать ще й дрег-рейсинг. Про це організатори повідомляють пізніше, а поки що ж запрошують містян на «Topline24 Rally». За два дні екіпажі цього етапу подолають десять швидкісних спецділянок.

Відкриття перегонів відбудеться 24 лютого на Соборній площі Черкас о 14:00. У центрі міста по вулиці Лазарева проляже і перша слаломна спецділянка. Далі – всі команди переїдуть змагатися до аеропорту, де долатимуть вже швидкісні дистанції.

У неділю, 25 лютого, перегони відбуватимуться лише на території аеропорту. Початок о 10:30.
16.02.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter