Керівництво "Черкаського Дніпра" вирішило не ліквідовувати клуб

Керівництво "Черкаського Дніпра" вирішило не ліквідовувати клубЯк ми вже повідомляли, 23 січня в Черкаській ОДА відбулася робоча нарада з приводу створення комунального підприємства ФК «Черкаський Дніпро». під час наради було визнано недоцільним створювати КП "«Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» Черкаської обласної ради".

Як інформують у ФК "Черкаський Дніпро", це стало причиною термінового скликання Позачергових Загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю «Футбольний Клуб «Черкаський Дніпро».

РОЗГЛЯД ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЗБОРІВ

СЛУХАЛИ:

1. Інформацію Богуславця С.С. про те, що 23 січня 2018 року у Черкаській обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови Черкаської ОДА К. Омаргалієва, відбулася робоча нарада, під час якої було розглянуто питання про створення комунального підприємства «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро». У нараді взяли участь перший заступник голови Черкаської обласної ради В. Тарасенко, начальник управління сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА М. Зеленський, представники департаментів фінансів, юридичного відділу та управління сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА і Черкаської міської ради, інші співробітники Черкаської міської ради. За підсумками наради визначено, що створення комунального підприємства Черкаської обласної ради в організаційно-правовій формі «Футбольний клуб» недоцільно у зв'язку з відсутністю шляхів досягнення ним ознак прибутковості.

Під час наради її учасники також зазначили, що питання фінансування навчально-тренувального комплексу Академії футболу «Черкаський Дніпро – Зоря» може бути вирішено шляхом його передачі за договором пожертвування Білозірській ОТГ. Після цього ОТГ на основі переданого майна може створити комунальний заклад та звернутися до районної і обласної адміністрацій з пропозицією про отримання субвенцій на організацію діяльності закладу.

Таким чином став реальністю факт, що протягом майже року ні Черкаська міська рада, ні Черкаська обласна рада не змогли створити футбольний клуб у формі комунального закладу одної із рад.

В той же час адміністрації корпоративних структур фізкультурно-спортивного об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» продовжують здійснювати кроки, направлені на забезпечення участі команди майстрів футбольного клубу «Черкаський Дніпро» в осінній та весняній частинах Чемпіонату України серед команд Першої ліги ПФЛ сезону 2017/2018 р.р.

Так Корпорація профінансувала більше 6 000 000 гривень на забезпечення участі команди майстрів в осінній частині Чемпіонату України, одночасно адміністрацією футбольного клубу розраховано кошторис витрат, який склав 10 143 184,00 гривень для забезпечення участі команди у весняній частині Чемпіонату України. Даний кошторис поданий до Корпорації «Міжнародне фізкультурно-спортивне об’єднання «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро», яка в свою чергу найближчим часом розгляне питання про доцільність виділення зазначених коштів.

В обговоренні питання взяли участь: Білоусов С.В., Коверський А. М., Гончаров Ю. А.

Враховуючи обговорення, позачергові Загальні збори учасників Товариства з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро», –

ВИРІШИЛИ:

1.1. Рішення про ліквідацію Товариства з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро» вважати передчасним, а саму ідею ліквідації – відхилити.

1.2. Вважати, що в межах кошторису схваленого Корпорацією, на лютий-червень 2018 року можливо забезпечити збереження прописки команди в Першій лізі Чемпіонату України.

1.3. Генеральному директору Богуславцю С.С. та головному тренеру команди майстрів «Черкаський Дніпро» І. М. Столовицькому в строк до 01.02.2018 р. надати Президенту Корпорації пропозиції відносно розподілу оплати преміальних футболістам в рамках існуючого кошторису.
25.01.2018 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter