"Черкаський Дніпро" наближається до того, щоб стати комунальним закладом об’єднаної територіальної громади Білозір’я

"Черкаський Дніпро" наближається до того, щоб стати комунальним закладом об’єднаної територіальної громади Білозір’я Як інформують у ФК "Черкаський Дніпро", 23 січня в Черкаській ОДА відбулася робоча нарада з приводу створення комунального підприємства ФК «Черкаський Дніпро».

Головував під час наради Омаргалієв К.С. (заступник голови Черкаської ОДА).

Учасники наради ознайомилися з проектом статуту комунального підприємства «Футбольний клуб «Х» Черкаської обласної ради, який був підготовлений управлінням сім’ї, молоді та спорту обласної держадміністрації. Доповів по цьому питанню начальник управління сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Зеленський М.В.


В ході обговорення заступник голови Черкаської обласної ради заступник голови Черкаської обласної ради Тарасенко В.А. запропонував визнати недоцільним створення такого підприємства і як альтернативу, було запропоновано на основі майна Білозірської академії футболу створити комунальний заклад Об’єднаної територіальної громади Білозір’я.

Про результати розгляду цього питання та наслідки прийнятого рішення громадськість дізнається дещо пізніше, можливо подальшого розголосу проблема набуде під час пленарного засідання ХХ-ї сесії Черкаської обласної ради, яке заплановано на 2 березня 2018 року.
24.01.2018 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter