25-28 червня в Черкасах проходитиме 3-й тур чемпіонату України з пляжного волейболу

25-28 червня в Черкасах проходитиме 3-й тур чемпіонату України з пляжного волейболу 25-28 червня на пляжі «Живчик» (навпроти пляжу «Марина»), що у мікрорайоні Митниця, проходитиме 3 тур чемпіонату України із пляжного волейболу серед чоловіків та жінок. Ігри розпочнуться 25 червня о 15.00. У наступні дні стартуватимуть із 9-ої години ранку. З 29 червня по 2 липня на цьому ж пляжі відбудеться Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1993-1994 років народження.

Цьогоріч Черкаси уже вчетверте приймають один із турів чемпіонату України із пляжного волейболу. Позмагатися у майстерності до нашого міста приїдуть команди з усієї країни. Організатори змагань очікують близько 30 чоловічих та 20 жіночих пар спортсменів.
— Ця подія уже стала традиційною для нашого міста. В Україні не так багато місць, де може розвиватися пляжний волейбол, і, на щастя для черкащан, ми маємо для цього всі умови та можливості, — ділиться організатор змагань, голова федерації пляжного волейболу в Черкаській області Максим Булатецький. — Із кожним роком цей вид спорту стає дедалі популярнішим серед черкащан. Сподіваємося, що і цьогоріч городяни не залишать змагання без своєї уваги.
20.06.2012 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter