Регіонал Корж привіз на Черкащину володаря Золотого м`яча-86 Ігоря Бєланова

За інформацією прес-служби Партії регіонів, 12-13 червня на Черкащині відбулись турніри з міні-футболу на призи народного депутата України Віктора Коржа серед команд загальноосвітніх шкіл Золотоніського, Канівського та Черкаського районів. На запрошення Віктора Коржа до дітей приїхав володар «Золотого м’яча» 1986 року Ігор Бєланов.
Ігор Бєланов привітав усіх учасників турніру та побажав їм наполегливо шліфувати свою майстерність, аби досягти успіхів у великому футболі. Перед початком матчу він провів невеликий майстер-клас та залишив свої автографи юним футболістам. «Велике майбутнє українського футболу неможливе без виховання нового покоління гравців», - наголосив відомий спортсмен. Але найбільшою радістю для юних футболістів стала можливість не лише побачити «Золотий м’яч», але і торкнутися його, загадати бажання стати в майбутньому видатним футболістом, сфотографуватися з живою легендою вітчизняного футболу Ігорем Бєлановим та отримати автограф.
Турніри пройшли на міських стадіонах у Каневі та Золотоноші, а також на стадіоні загальноосвітньої школи у селі Яснозір’ї Черкаського району. Загалом змагалися за призи 17 команд. У Золотоніському районі перемогла команда села Шабельники, у Черкаському – села Яснозір’я.
Регіонал Корж привіз на Черкащину володаря Золотого м`яча-86 Ігоря Бєланова
14.06.2012 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter