Найкращий юний футболіст Черкащини Сергій Чернієнко взяв участь у відкритті Євро-2012 у Львові

Найкращий юний футболіст Черкащини Сергій Чернієнко взяв участь у відкритті Євро-2012 у Львові Як інформують у Катеринопільській РДА, 9 червня на стадіоні у Львові учень Катеринопільської загальноосвітньої школи №1 Сергій Чернієнко разом з іншими дітьми з України та Німеччини виносив на футбольне поле прапор Португалії.
У подарунок йому було вручено комплект спортивної форми та футбольний м`яч.
– Відкриття футбольного чемпіонату було дуже захоплюючим і я горджуся тим, що представляв там Черкащину. Це додає мені впевненості в тому, що маю продовжувати заняття футболом, адже в смт. Катеринопіль для цього створено всі умови, – поділився враженнями юний любитель спорту.
Сергій Чернієнко футболом захоплюється з дитинства і приділяє цьому виду спорту багато уваги. Тож цілком заслужено у минулому році юного спортсмена визнано кращим на обласному турнірі з футболу «Шкіряний м`яч».
Перед початком чемпіонату Євро-2012 Сергій взяв участь у спеціальному конкурсному відборі серед дітей своєї вікової групи і досягнув успіху: йому єдиному з області було довірено високу честь – у числі юніорів відкривати футбольний євро-матч у Львові.
12.06.2012 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter