У Білозір`ї відкрито футбольний стадіон зі штучним покриттям

У Білозір`ї відкрито футбольний стадіон зі штучним покриттям Як повідомляють у Черкаській ОДА, у день відкриття Євро-2012 на Черкащині в селі Білозір’я відкрито новий сучасний спортивний комплекс, який будували близько 2 років.
Нині спортивний комплекс має футбольне поле зі штучним покриттям розміром 105 м х 68 м, табло, освітлення, трибуни для глядачів на 1000 місць, роздягальні, туалети, кабінет лікаря, суддівську та кімнату адміністратора. Крім того, є тенісний корт та майданчик для гри у міні-футбол.
Сергій Тулуб, який взяв участь у відкритті стадіону, зазначив, що подарунком від обласної державної адміністрації та обласної ради стали побудовані неподалік багатофункціональний спортивний і дитячий майданчики.
Почесний Президент громадської організації «Футбольний клуб «Зоря Білозір’я» та головний меценат будівництва Володимир Лашкул заради відкриття стадіону в Білозір’ї навіть відмовився від поїздки на відкриття Євро-2012 до Варшави.
За словами Володимира Лашкула на сьогодні залишається значною проблемою пошук хороших кадрів – тренерів: «На жаль, це велика проблема для сільських громад, тому що вчителі фізкультури, які мають певні фізичні навички, все ж не є футбольними тренерами».
11.06.2012 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter