Геройські будні: Тулуба обрали почесним сенсеєм усіх повноконтактних бійців Черкащини

Голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба офіційно обрано Почесним Президентом Черкаської обласної федерації хортингу. Сертифікат про присвоєння почесного звання та хортовку (спеціальний одяг для занять хортингом) Сергію Борисовичу вручили під час урочистостей з нагоди відкриття навігаційного сезону в оновленому річковому порту.
Сергій Борисович пообіцяв надавати необхідну підтримку федерації і надалі сприяти розвитку та популяризації національного виду спорту на Черкащині. Президент Черкаської обласної федерації хортингу, викладач Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Аза Шульга висловила щиру вдячність Сергію Тулубу за те, що він зголосився стати Почесним Президентом федерації.
Також під час урочистостей усі присутні змогли переглянути показові виступи від титулованих спортсменів федерації. Хлопці та дівчата продемонстрували присутнім видовищні прийоми з хортингу.
Хортинг - це вид спорту, заснований на досвіді передових сучасних методик підготовки професійних спортсменів з різних видів бойових мистецтв, що включає в себе комплекс ефективних прийомів самооборони, синтезованих і відібраних у суворій послідовній програмі вивчення захисних і атакуючих технічних дій, комплексна система різнобічної підготовки бійця, готового виступати на змаганнях з будь-яких повноконтактним правилами єдиноборств.
Геройські будні: Тулуба обрали почесним сенсеєм усіх повноконтактних бійців Черкащини
22.05.2012 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter