Умань прийняла чемпіонат України з ловлі хижої риби замість бунтівного Слов`янську

Умань прийняла чемпіонат України з ловлі хижої риби замість бунтівного Слов`янську На початку травня до Умані з’їхались професійні рибалки з усієї країни, щоб позмагатись у ловлі хижої риби спінінгом із берега.

За інформацією Черкаської ОДА, цьогорічний десятий чемпіонат України з ловлі хижої риби мав проходити у місті Слов’янську, проте через нестабільну суспільно-політичну ситуацію організатори вирішили провести змагання в Умані. Тож впродовж трьох днів, з 2 по 4 травня, 93 рибалки та 31 команда з усіх куточків України завзято ловили рибу на водоймі поблизу міста.

Нелегкою справою був вибір місця проведення заходу. Але знайшли водоймище, яке відповідає всім вимогам – став Олексіївка, що на річці Паланка.
Найприємнішим моментом будь-яких змагань є церемонія нагородження переможців. Подарунки та призи вручив секретар Уманської міської ради Олександр Цебрій, запропонувавши організаторам щороку проводити такі зустрічі в нашому місті.

У номінації «найбільший трофей» нагороду отримав львів’янин Володимир Зарума за судака, вагою 2, 54 кг. А перемогу в командному заліку здобули рибалки із Волинської області. ІІ і ІІІ місця – у команд з Києва та Дніпропетровської області відповідно.

Переможцем в особистому заліку став наш земляк із Христинівки Юрій Якименко, його риба важила 1,497 кг. Перемога пану Юрію принесла також звання майстра спорту. ІІ місце посів Андрій Корменков, ІІІ – Володимир Воротняк. До речі, киянин Володимир Вортняк піднімався на п’єдестал слави двічі: і в особистому, і в командному заліку.
07.05.2014 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter