У ФК "Славутич" визначилися з продажем квитків на кубковий матч із Шахтарем

У ФК "Славутич" визначилися з продажем квитків на кубковий матч із Шахтарем У зв’язку з поминальними днями, на численні прохання власників абонементів продаж білетів на матч «Славутич» (Черкаси) – «Шахтар» (Донецьк) продовжено до 29 квітня. Про це інформують у ФК «Славутич».

Власники абонементів на домашні матчі за участю ФК «Славутич», які отримали першочергове право на придбання квитка на матч «Славутич» (Черкаси) – «Шахтар» (Донецьк), зможуть придбати білети 27 квітня (з 12 до 18 год.), 28 квітня (з 13 до 19 год.) та 29 квітня (з 12 до 18 год.). Квитки продаються не більше одного на один абонемент. При купівлі квитка на абонементі буде поставлена спеціальна позначка. Таким чином, абонементом можна буде скористатися лише один раз.

У зв’язку з тим, що в касах КП «Центральний стадіон» відсутній електронний облік продажу, процедура реалізації передбачає продаж квитків, починаючи з верхніх рядів кожного сектора. Касири не прийматимуть заявки на придбання квитка на конкретний ряд і місце.
Із 30 квітня квитки можуть придбати всі охочі. При цьому власники абонементів вже не матимуть права на першочергове придбання квитка. Квитки продаватимуться не більше двох в одні руки.
29.04.2014 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter