Улітку в Умані відбудуться змагання турнікменів

Улітку в Умані відбудуться змагання турнікменів На початку червня в Умані пройдуть змагання турнікменів. Про це інформує 0472.info. Організатори запрошують долучатися всіх бажаючих, зазначаючи, що жодних обмежень немає.
- Ми вирішили спробувати зібрати в Умані прихильників STREET WORKOUT (вуличної культури) та влаштувати змагання, - розповідає Володимир, один з організаторів збору турнікменів.- Хочеться, щоб у нашому місті розвивався цей вид спорту, щоб кожен спортсмен зміг заявити про себе та показати, на що він здатний.
Наразі організатори визначаються з місцем проведення змагань. Найімовірніше, що проходитимуть вони за містом.
- Необхідно облаштувати добротний майданчик, встелити його піском, встановити необхідне обладнання: турніки, бруси і т.д. Хочемо зробити все якісно, аби надалі такі змагання проводити регулярно, - каже Володимир. – Для цього, а також для придбання нагород та призів потрібні кошти. То ж, якщо у когось виникне бажання приєднатись до нас в якості спонсорів, ми будемо лише «за». Як варіант також розглядаємо проведення змагань на якомусь із спортивних майданчиків міста.
Збори турнікменів в Умані триватимуть 2-3 дні. В підсумку буде визначено найвправнішого та присвоєно йому звання Кращого турнікмена міста.
27.03.2014 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter