У Черкасах є гроші на ціле управління під Олєчку Сисоєву, а от 100 баксів на чемпіонат світу для чемпіонки України- немає

У Черкасах є гроші на ціле управління під Олєчку Сисоєву, а от 100 баксів на чемпіонат світу для чемпіонки України- немаєЧеркаська лучниця, чемпіонка України Юлія Щепак не поїде на чемпіонат Світу, який розпочнеться наприкінці березня у Франції, через відсутність грошей за участь у змаганнях.

Як повідомляє Черкаський Спорт, Юлія Щепак здобула золото на цьогорічному чемпіонаті України, який був відбором на чемпіонат Світу.

Перемога на чемпіонаті України і відкрита спортивна віза – це перепустка на участь у чемпіонаті Світу зі стрільби з лука.

За умовами чемпіонату світу, Юлії потрібно було відкрити візу до 3 лютого. Втім, як стверджує Щепак, грошей на оформлення документів, а це приблизно 100 доларів, у неї немає. Тренер Юлії Наталія Калініченко каже, що на цьогорічний чемпіонат світу вони вже точно не полетять. Однак потрібно шукати кошти на наступні міжнародні змагання.

Черкаська лучниця Юлія Щепак паралельно з чемпіонством ще й мама двох маленьких дітей. Зізнається, що у її ситуації зібрати кошти на участь у чемпіонаті Світу, без чиєїсь підтримки - нереально.

Натомість, в управлінні у справах сімї, молоді та порту м. Черкас про перемогу Юлії не здогадувались. Кажуть, що з відкриттям візи допомогти не можуть, але візьмуть цю ситуацію до уваги, принаймні це пообіцяла начальник управління у справах молоді та спорту черкаської ОДА Вікторія Кара.
15.02.2014 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter