Розпочалося інтернет-голосуванні за офіційний логотип Заявки Львова на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор 2022-го року

Розпочалося інтернет-голосуванні за офіційний логотип Заявки Львова на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор 2022-го рокуЯк повідомляє на своїй сторінці в «Фейсбук» Віце-прем'єр-міністр, голова Оргкомітету з підготовки заявки на зимову Олімпіаду Олександр Вілкул, розпочалося інтернет-голосуванні за офіційний логотип Заявки Львова на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських Ігор 2022-го року. За допомоги інтернет-користувачів буде обрана одна з чотирьох концепцій.
Голосування триватиме до 26 лютого 2014 року на спеціально створеному сайті www.lviv2022.in.ua.
«Ви можете не лише зробити свій вибір, але й дізнатися, що надихнуло його творців, а також побачити, як можна використати даний графічний символ, - пише Олександр Вілкул. - Для цього необхідно навести курсор на відповідний варіант.
Логотипи були розроблені всесвітньо відомою американською дизайнерською компанією “North design”, в активі якої робота над логотипами заявок на право проведення багатьох чемпіонатів світу, олімпійських та паралімпійських ігор.
Ваш вибір визначить логотип-переможець, який Україна офіційно представить громадськості. Його побачить увесь світ!
Голосуйте та запрошуйте до голосування своїх друзів!
14.01.2014 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter