У Драбівському районі в гаражі через коротке замикання проводки згорів "Фольксваген"

У Драбівському районі в гаражі через коротке замикання проводки згорів "Фольксваген" За повідомленням управління ДСНС в Черкаській області, лише за одну добу у Драбівському районі виникло 3 пожежі. Так, 17 листопада о 15.50 у селі Ленінське виникла пожежа у житловому будинку по вул. Новоселиця. Через відсутність у селі місцевої пожежної команди для ліквідації пожежі, крім співробітників драбівської пожежно-рятувальної частини, у відповідності до плану залучення сил та засобів була задіяна ДПК ТОВ “Драбівське ХПП”. Рятувальники, яким довелось подолали майже 40-кілометрову відстань, ліквідували пожежу, запобігши подальшому поширенню вогню на сусідні споруди. Вогнем пожежі знищено покрівлю будинку. Збитки склали 20 000 гривень. Причиною пожежі стала несправна піч.
Того ж дня о 18.30 у селі Білоусівка в приміщенні гаражу 40-річного місцевого жителя загорівся автомобіль “Volkswagen”. Рятувальники ліквідували пожежу та захистили житловий будинок, що знаходився поруч. Внаслідок пожежі знищено покрівлю споруди та автомобіль, пошкоджені господарські речі та майно. Водночас співробітники УДСНС врятували від знищення житловий будинок. Збиток склав 60 000 гривень. Причиною пожежі стало коротке замикання електрообладнання автомобіля.
Ще одну пожежу драбівські рятувальники ліквідували у селі Кантакузівка, де у господарстві 88-річної пенсіонерки горів житловий будинок. Причиною пожежі стала несправна піч, яку господиня протопила напередодні пожежі. Постраждалих немає.
18.11.2013 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter