У Жашківському районі місцеві знайшли 3 снаряди й 2 міни

У Жашківському районі місцеві знайшли 3 снаряди й 2 міни 13 листопада на території Жашківського району місцевими жителями знайдено 3 артилерійські снаряди та 2 міни часів війни.
За повідомленням управління ДСНС в Черкаській області, перший випадок стався у с.Павлівка. Під час проведення польових робіт тракторист вирив із землі одразу 3 боєприпаси: 76 мм і 57 мм артилерійські снаряда та 82 мм мінометну міну часів війни.
Ще один вибухонебезпечний предмет за аналогічних обставин виявили в с.Тинівка. Після огляду його рятувальниками було встановлено, що це 76 мм артилерійський снаряд. Рятувальники відвідали і одне із приватних домоволодінь у цьому ж населеному пункті. Господарка, дізнавшись, що у селі знаходяться рятувальники, звернулася до них за допомогою щодо перевірки металевої болванки, яка знаходиться у неї на городі. Після її обстеження співробітниками «Служби порятунку» було встановлено, що це німецька 158,5 мм реактивна міна.
В усіх випадках проведення польових робіт було призупинено. Для знешкодження виявлених небезпечних предметів виїхали сапери піротехнічної групи аварійно рятувального загону спеціального призначення.
14.11.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter