Екологічні інспектори затримали в Звенигородському районі 10 браконьєрів

Як повідомляють у державній еколоігчній інспекції в Черкаській області, 2 листопада стартував черговий сезон полювання на парнокопитних та хутрових звірів. Офіційно на Черкащині зареєстровано понад 22 тисячі мисливців. Строки полювання чітко регламентуються відповідним Законом України. Добувати дичину дозволено у суботу та неділю.
9 листопада спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області при проведенні заходу по охороні тваринного світу о 12.30 в мисливських угіддях Вільхівського первинного мисливського колективу Звенигородської районної ради УТМР, на землях державного лісового фонду в урочищі Клинівець ДП "Звенигородське лісове господарство", де відведено відтворювальну дільницю, на якій полювання категорично заборонене, було виявлено перебування групи мисливців, близько 10 осіб, на автомобілях марок "Нива", ВАЗ-2121, УАЗ-469, споряджених гладкоствольною на нарізною зброєю, з мисливськими собаками порід лайка, ягдтер`єр, фокстер`єр.
Поруч з місцем перебування компанії порушників виявлено покинуту одноствольну рушницю, хазяїн якої серед присутніх не знайшовся.
Серед затриманих виявився голова Стеблівського первинного колективу, стосовно якого складено адміністративний протокол за порушення правил полювання за статтею 85 частина 1 КУпАП.
Вилучена мисливська зброя ІЖ №1197213 передана на зберігання до Звенигородського РВ УМВС Черкаської області. Матеріали по факту порушення правил полювання передано до УМВС України Черкаської області.
12.11.2013 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter