На черкаському "Азоті" пройшли навчання з ліквідації нслідків надзвичайної ситуації

На черкаському "Азоті" пройшли навчання з ліквідації нслідків надзвичайної ситуації Сьогодні в Черкасах відбулися навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на найбільшому хімічному підприємстві області ПАТ «Азот».
Як інформують в Черкаській ОДА, відповідно до легенди, аварія сталася у сховищі, де зберігається близько 8 тисяч тонн аміачної води. У зоні ураження опинилися 112 працівників сусідніх корпусів. При цьому хімічно забруднена хмара поширюється у північному напрямку на обласний центр зі швидкістю 1м/с.
До навчання залучили керівний склад, органи управління, сили та засоби територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області. Безпосередню участь у навчаннях взяли підрозділи Управління ДСНС України у Черкаської області, спеціалізовані служби цивільного захисту міста і акціонерного товариства «Азот».
Як відзначають організатори навчань, органи управління та сил цивільного захисту об’єкта, міста та області продемонстрували готовність до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та аварій.
12.11.2013 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter