Уночі горіла Черкаська ТЕЦ (відео)

23 жовтня о 23:45 від чергового інженера ТЕЦ до оперативно-координаційного центру управління ДСНС України у Черкаській області надійшло повідомлення, що на території виробничого підприємства “Черкаська теплоелектроцентраль» за адресою, проспект Хіміків, 76, загорілася трансформаторна підстанція №4 напругою 110/6 кВ.
Пожежно-рятувальні підрозділи Черкаського гарнізону за підвищеним номером виклику прибули на місце події, де на цей час виникла розгерметизація, витік та загорання мастила в межах захисного обвалування підстанції.
Після того, як чергова зміна ТЕЦ знеструмила об’єкт, пожежні пінними атаками ліквідували пожежу, яка охопила площу 100 кв.м. Злагодженими та професійними діями обслуговуючого персоналу ТЕЦ та рятувальників пожежу о 00.42 вдалось локалізувати, а о 01.15 ліквідувати.
Завдяки оперативності та мужності співробітників пожежно-рятувальних підрозділів вдалось запобігти поширенню вогню на головний машинний зал ТЕЦ, а також на поруч розташовані трансформатори.
Для ліквідації пожежі загалом було залучено 52 рятувальника та 11 одиниць пожежної та спеціальної техніки.
У результаті події технологічний та виробничий процес підприємства не змінився.
Щоб не залишити 300-тисячне місто без тепла та електроенергії на підприємстві під час події був задіяний резервний трансформатор.
Життєзабезпечення об’єктів обласного центру не порушено.
Розмір збитків та причина пожежі встановлюються.
Потерпілих внаслідок пожежі немає.
24.10.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter