Хасиди - Тулубу: Спасибі, що живі...

Хасиди - Тулубу: Спасибі, що живі...Як інформують у Черкаській ОДА, днями віце-президент фонду Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана Шимон Бускила звернувся до Сергія Тулуба з подякою за належний прийом паломників-хасидів, які приїжджали до Умані у вересні цього року на святкування Рош-а-Шана.
«Святкування Рош-а-Шана у вересні 2013 року в м. Умань пройшло святково, радісно та в спокійній атмосфері. Паломники відчули шанобливе ставлення до себе, як до гостей Черкащини. Всі питання, пов’язані з прийомом паломників, були вирішені належним чином. Вважаємо, що такий рівень прийому став можливим лише завдяки Вашій особистій увазі до цих питань та чіткій, злагодженій роботі вашої команди. Висловлюємо щиру вдячність Вам, Сергію Борисовичу, за вашу увагу, турботу та допомогу в організації святкування», – йдеться у тексті подяки.
Крім того, представники Фонду висловили вдячність за вдалий прийом гостей міській раді та міському голові Умані Юрію Бодрову.
Як відомо, у квітні 2013 року Черкащина прославиласася на весь іудейський світ футболками «Бий жидів», в які були вдягнуті провокатори на акції черкаської опозиції. Опозиціонери зазначали, що молодики перевдягалися в футболки в наметах Партії регіонів.
23.10.2013 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter