Через нічну атаку росіян Чорноморськ залишається без світла й теплопостачання

У місті Чорноморськ через дронову атаку РФ вночі проти 22 січня відсутнє світло та теплопостачання. Про це в повідомив мер міста Василь Гуляєв, інформує Кореспондент.

Він назвав ситуацію складною.

"У місті немає світла, котельня не працює. Якщо світло не з’явиться, після обіду запустимо котельню в аварійному режимі на генераторі. Водопостачання здійснюється, однак подача води на верхні поверхи відбуватиметься за графіком, про який буде повідомлено додатково", - зазначив Гуляєв.

За словами міського очільника, нині міська лікарня працює на генераторах, лікарі продовжують приймати пацієнтів. Тоді як школи вимушено перейшли на дистанційне навчання. Водночас дитячі садки працюють у черговому режимі.

Гуляєв зауважив, що у Чорноморську відкриті 16 пунктів незламності.
22.01.2026 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter