У неділю в Христинівському районі двоє дітей пустили батькам червого півня

У неділю в Христинівському районі двоє дітей пустили батькам червого півня8 вересня об 11.40 у с.Велика Севаст’янівка Христинівського району згоріла надвірна споруда та грубі корми, що зберігалися в приміщенні. Як повідомляють в управлінні ДСНС в Черкаській області, пожежа сталася через необережне поводження з вогнем 8-річної дівчинки.
Поки батьки знаходилися в будинку, дитина, знайшовши у літній кухні сірники, забігла до сараю та запалила тюк сіна. Злякавшись вогню, який швидко почав розповсюджуватися, малеча втекла з палаючого приміщення.
Інший випадок стався у самій Христинівці. О 22.30 рятувальники виїхали за сигналом тривога, що надійшов з вул.Червоноармійської. 11-річна дівчинка, яка в цей час знаходилася у бабусі, знайшла залишені без догляду сірники та почала ними бавитися. Такі її ігри призвели до загорання дерев’яної споруди біля якої вона бавилася. Цього разу вогонь ще до приїзду служби порятунку встиг знищити дерев’яний сарай та майже 2 складометри дров, заготовлених на зиму.
09.09.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter