У Черкасах прапорщик ДСО врятував життя чоловікові, якого вразило струмом

У Черкасах прапорщик ДСО врятував життя чоловікові, якого вразило струмом До керівництва Управління Державної служби охорони Черкащини надійшов лист з подякою від директора КП Управління по експлуатації Будинку рад і об`єктів обласної комунальної власності. У листі слова вдячності за спасіння життя чоловіка, який працює в обласній раді енергетиком.
Як інформують в УДСО при УМВС Чркаської області, з нестандартною життєвою ситуацією зіткнувся міліціонер по охороні об`єктів взводу з охорони об`єктів та кредитно-фінансових установ окремого батальйону міліції Управління ДСО при УМВС України в Черкаській області прапорщик міліції Василь Культенко.
10 липня, щойно заступивши на службу, він почув крик прибиральниці Будинку рад. Вона дуже стурбована прибігла на пост міліції і розповіла, що чоловіка вразило струмом. Правоохоронець відразу ж кинувся на його порятунок. Оцінивши ситуацію, він надав невідкладну першу долікарняну допомогу потерпілому до прибуття карети швидкої допомоги.
Всього лічені секунди відділяли чоловіка від загибелі, але завдяки небайдужості та професійним діям співробітника міліції ДСО чоловік залишився живим та здоровим.
Як з`ясувалося пізніше, цього ранку двоє працівників Управління по експлуатації Будинку рад і об`єктів обласної комунальної власності знімали показники електроенергії в електричній підстанції. Саме під час роботи 28-річного Віталія Волинця вразило струмом. Чоловік перебував у комі дві доби. Наразі він прийшов до тями та його стан лікарі оцінюють як задовільний.
30.07.2013 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter