У Черкасах нетверезий водій Volkswagen Passat пропонував хабар поліцейським

У Черкасах нетверезий водій Volkswagen Passat пропонував хабар поліцейським Як повідомили у патрульній поліції Черкаської області, днями, патрулюючи вулицею Одеською, поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen Passat за порушення правил дорожнього руху.

Під час спілкування з керманичем патрульні помітили ознаки алкогольного сп'яніння. Пройти огляд на стан сп'яніння водій категорично відмовився.

З метою уникнення відповідальності, чоловік пропонував інспекторам неправомірну вигоду. На попередження про кримінальну відповідальність за свої дії останній не реагував та кинув грошові кошти на водійське сидіння службового автомобіля.

Патрульні склали на водія адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування ТЗ в стані сп'яніння) та ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) КУпАП. На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу, аби належним чином зафіксувати факт надання неправомірної вигоди.
16.01.2025 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter