Черкаські пожежники потренувалися на "Укртелекомі" (відео)

У Черкасах горів «Укртелеком». Такою була «легенда» навчань, які рятувальники провели сьогодні спільно із зв’язківцями
Під час навчань вогнеборці мають змогу вивчити план будівель, в яких, можливо їм доведеться працювати.
Саме таку мету – миттєвого та ефективного реагування на можливе загорання – ПАТ «Укртелеком» переслідували черкаські рятувальники під час проведення тактико-спеціальних навчань. Штаб пожежогасіння, керівники пожежних частин та начальники караулів мали можливість ознайомитися з особливостями цього об’єкту та відпрацювати спільні дії безпосередньо на місці з адміністрацією ПАТ «Укртелеком». Останні ж, зокрема, змогли у черговий раз перевірити протипожежний стан будівлі, ефективність сигналізації та первинних засобів пожежогасіння, а також рівень обізнаності персоналу про дії на випадок вогняного лиха. Окрім того, пожежники та зв’язківці віпрацювали різні методи евакуації людей та гасіння пожеж.
Згідно тактичного задуму навчань, внаслідок короткого замкнення електричної мережі у приміщенні комутаційної зали автоматичної телефонної станції виникла пожежа. На момент прибуття перших підрозділів вогонь поширився на площу 42 м.кв. Виникла загроза розповсюдження пожежі на суміжні приміщення АТС.
Адміністрація та охорона об’єкта, після отримання інформації про загорання, організувала евакуацію людей та зустріч пожежно-рятувальних підрозділів Черкаського гарнізону.
Ще до початку навчань рятувальники вивчили планування об’єкту. А вже безпосередньо під час навчально-тренувальної операції провели розвідку та кілька видів бойового розгортання. Проте найголовнішим їхнім завданням був, звісно, порятунок людей та матеріальних цінностей.
18.07.2013 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter