На Смілянській у Черкасах зупинили водія Volkswagen Jetta у стані наркосп'яніння та без прав на керування

На Смілянській у Черкасах зупинили водія Volkswagen Jetta у стані наркосп'яніння та без прав на керування За інформацією патрульної поліції Черкаської області, днями під час контролю швидкісного режиму за допомогою приладу TruCAM на вулиці Смілянській, інспектори зупинили автівку Volkswagen Jetta за перевищення встановлених обмежень швидкості руху.

Спілкуючись із керманичем, патрульні виявили в останнього ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували йому пройти відповідний огляд у лікаря-нарколога, на що останній відмовився. Також, інспектори встановили, що громадянин позбавлений права керування транспортними засобами та вже притягався до відповідальності за відповідне правопорушення.

На керманича авто Volkswagen інспектори склали протокол за ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння, а так само відмова від огляду на стан сп'яніння повторно протягом року) за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами повторно протягом року) та винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км/год) КУпАП.
09.07.2024 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter