УМВС: Зниклого протестувальника з Врадіївки уманська міліція знайшла за півгодини

УМВС: Зниклого протестувальника з Врадіївки уманська міліція знайшла за півгодини 9 липня четверо учасників пішої ходи з Врадіївки дісталися міста Умань. Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, навпроти Уманського міськвідділу міліції було встановлено намет, біля якого учасники ходи спілкувалися з громадянами та проводили збір підписів під своїми вимогами.
Сьогодні, близько восьмої години ранку, до чергової частини Уманського міськвідділу міліції звернувся учасник пішої ходи Василь Любарець, який повідомив про те, що зник його товариш - учасник акції. Заява була внесена до журналу Єдиного обліку Уманського МВ УМВС. Розпочалися заходи спрямовані на пошук громадянина. Правоохоронці спрацювали оперативно, знадобилося лише півгодини, щоб знайти зниклого чоловіка. Як з’ясувалося, він знаходився на березі місцевого ставу, куди пішов відпочити.
Близько десятої тридцяти біля стін Уманського міськвідділу міліції відбувся мітинг, за участю учасників пішої ходи та місцевих жителів в кількості 50 осіб.
Учасники мітингу передали працівникам міліції свої вимоги та подякували правоохоронцям за допомогу надану у пошуках їхнього товариша. Наразі акція біля Уманського МВ УМВС завершилася. Порушень громадського порядку допущено не було
11.07.2013 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter