У Звенигородці місцеві жителі обурилися тим, як неохайно наводять лад комунальники на кладовищі

У Звенигородці місцеві жителі обурилися тим, як неохайно наводять лад комунальники на кладовищі Як інформують Вісті Черкащини, мешканці Звенигородки на Черкащині обурені тим, як міська влада на чолі з головою Олександром Саєнком наводить лад на кладовищах. Були сльози громадян у минулому році, після того як комунальні служби взялись за вирубку великих дерев на цвинтарі, а ті, падаючи, побили надгробки та огорожу. Посадовці обіцяли виправити скоєне. Однак цьогоріч – схожа ситуація.

«Це просто крик душі…..Прийшовши сьогодні прибрати могилки на старе кладовище, ми оніміли, побачивши, в якому стані пам’ятники з надгробками і огорожі. Це переходить всі межі моралі. Хто з міської влади відповідальний за той безлад, який ви називаєте благоустрій? Хто буде відшкодовувати ті збитки, які ви завдали? Коли ж нарешті будуть нести відповідальність такі горе-керівники? Це не благоустрій – це вандалізм! Звернення до поліції буде обов’язково», – поскаржилась Ольга Даудріх у фейсбук-спільноті «Звенигородка 24».

«Представники міської ради ще в минулому році говорили, що все полагодять, але ж віз і нині там. А взагалі це неповага до громади, почали робити, то доробіть до кінця, – коментує інша дописувачка, пані Ілона. – Кладовище повністю занедбане! На кому лежить відповідальність в Звенигородці за старе кладовище?»
08.05.2024 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter