З могили полегого воїна в Смілі викрадено флагшкток з прапором

Як інформує Сміла.ua, 17 квітня пізно ввечері директор кладовища «Орел» здійснював обхід території і помітив, що на могилі загиблого воїна Максима Коробченка зник флагшток з прапором, розповідають в репортажі з місця подій журналісти "Сміла ТВ".

Він одразу ж зателефонував матері загиблого. На ранок вже викликали поліцію та представників влади, аби зафіксувати акт вандалізму.

З могили полегого воїна в Смілі викрадено флагшкток з прапором


Як повідомляють, флагштоки і прапори закуповуються в межах програми за кошти з міського бюджету, вартість конструкції близько 4 тис. грн. Виготовлені вони з нержавіючої сталі, тому, ймовірно, крадій мав намір нажитись на металі.

Мама Максима Коробченка Лариса Анатоліївна розповіла, що це не перший факт крадіжки з могили її сина. Мати загиблого воїна зі сльозами на очах порадила тим, хто це зробив, так само ідти воювати і загинути за Україну, і їм поставлять такий самий прапор. (Максим Коробченко - український військовослужбовець. Народився, проживав та працював в Смілі. 15 вересня 2023 року в районі н.п. Мар’їнка, Донецької області загинув під час виконання бойового завдання, внаслідок штурмових дій зі сторони противника.)
22.04.2024 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter