Біля Сміли працівники УПО допомогли водійці "Шкоди" замінити колесо на "запаску"

Як інформують в УПО Черкаської області, черкащанка подякувала працівникам Управління поліції охорони в Черкаській області за надану допомогу їй на дорозі.

Подія сталася 9 квітня близько шістнадцятої години на Смілянській трасі, поряд із містом Сміла. Жінка, яка кермувала автомобілем «Шкода», потрапила в ДТП, а екіпаж підрозділу «Титан» Управління поліції охорони в Черкаській області ій надав допомогу для продовження руху.

Днями, екіпаж підрозділу «Титан» Управління поліції охорони в Черкаській області в складі охоронника Сергія Лисенка та АТЗ взводу Олега Ткаченка, рухаючись по Смілянській трасі поблизу Сміли з чергового завдання, на узбіччі дороги побачили автомобіль «Шкода» з увімкненим сигналом аварійної зупинки і занепокоєну жінку, яка ходила навколо машини. Зупинившись, з’ясувалось, що вона водій даного автотранспорту, рухаючись по трасі колесом в’їхала в вибоїну, і самотужки замінити колесо на «запаску» не могла. Наряд поліції охорони УПО Черкаської області впорався з проблемою швидко, замінили колесо на запасне, щоб жінка могла впевнено продовжити рух далі, та надали інформацію про найближчу станцію технічного обслуговування.

Жінка щиро подякувала працівникам Поліції охорони за допомогу, направивши лист-подяку до Департаменту поліції охорони.
11.04.2024 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter