Патрульна поліція: Вихідними в Черкасах затримано двох водіїв, які порушили ПДР у стані сп'яніння

Патрульна поліція: Вихідними в Черкасах затримано двох водіїв, які порушили ПДР у стані сп'яніння Як інформують у патрульній поліції Черкаської області, вихідними, патрулюючи на вулиці Сумгаїтській, інспектори зупинили автомобіль Toyota Camry, що мав технічну несправність.

Спілкуючись із керманичем, патрульні виявили в останнього ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти відповідний огляд, на що останній відмовився. Також інспектори встановили, що останній уже позбавлений права керування транспортними засобами.

На водія автомобіля Toyota інспектори склали протоколи за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння) та винесли постанову за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами повторно протягом року) та винесли постанову за ч. 4 ст. 121 (Керування водієм транспортним засобом, що має технічні несправності, з якими його експлуатація забороняється повторно протягом року) КУпАП.

Інший випадок стався вчора на бульварі Шевченка. Патрульні зупинили авто Cadillac Escalade за порушення ПДР.

Спілкуючись із керманичем, патрульні виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння. Чоловік погодився пройти відповідний огляд у лікаря-нарколога в Черкаському обласному наркологічному диспансері. Лікар підтвердив стан алкогольного сп’яніння у водія.

На керманича авто Cadillac інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
25.03.2024 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter