В Умані в сервісному центрі МВС виявили два підроблених водійських посвідчення

В Умані в сервісному центрі МВС виявили два підроблених водійських посвідчення Два підроблених посвідчення водія та особу, що значиться в розшуку, виявили працівники сервісного центру МВС 7142 міста Умань.

До сервісного центру МВС Умані надійшли на зберігання посвідчення водія, які були вилучені поліцейськими у порушників за санкцією статті 130 КУпАП (це стаття про адмінпорушення, що визначає відповідальність за керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння).

Адміністратор, яка отримала посвідчення звернула увагу, що вони відрізняються від тих, які дівчина щодня обробляє та видає відвідувачам.

Під час детальнішої перевірки було встановлено, що ці посвідчення водія сервісними центрами МВС не видавались, а номер та серія вказані у підробці належать іншому документу та відповідно іншим особам.

Зібрані матеріали направлено до правоохоронців Уманського РУП.

Не поталанило скласти іспит з правил дорожнього руху і 28-річному уманчанину, який закінчив теоретичну підготовку в місцевій автошколі.

Під час перевірки поданих документів працівниками сервісного центру №7142 було встановлено що молодий чоловік значиться в розшуку і уникає зустрічі з правоохоронцями.
09.01.2024 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter