Управління ДСНС: Подробиці отруєння в черкаській піццерії - постраждало 11 людей

Управління ДСНС: Подробиці отруєння в черкаській піццерії - постраждало 11 людей В управлінні ДСНС в Черкаській області повідомляють подробиці отруєння 10 черкащан, які звернулися за допомогою в інфекційну лікарню після відвідин місцевої піццерії.
12 червня о 17:32 від Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області надійшла інформація, що в період з 8 по 11 червня до КП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Черкаської міської ради за медичною допомогою звернулися 10 осіб, в т.ч. 2 дитини (8 та 9 років), ще 1 особа по медичну допомогу звернулась до Черкаської центральної районної лікарні. Усі потерпілі скаржилися на симптоми притаманні харчовому отруєнню, підвищення температури, загальну слабкість, нудоту, блювоту та багаторазовий пронос.
З попереднім діагнозом: гострий гастроентероколіт середньої важкості всі хворі були госпіталізовані. За результатом бактеріологічного обстеження у 5-ти з них висіяна сальмонела ентерітідіс, у решти – клінічне дослідження триває.
Всі потерпілі з різних груп людей, яких об’єднує лише місце громадського харчування, яке вони в різний час відвідали 7 червня у Черкасах. Санепідслужбою проведено комплексне санітарно-епідеміологічне обстеження кафе, під час якого для лабораторних досліджень відібрані зразки харчової продукції, а з об’єктів довкілля взяті гігієнічні змиви на патогенну та умовно-патогенну мікрофлору.
У працівників закладу проведені раптові бактеріологічні обстеження. В ході обстеження санепідслужбою виявлені порушення санітарних норм і правил.
13.06.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter