На Корсунщині в лісі затримано двох браконьєрів, - Центральний лісовий офіс

За інформацією Центрального лісового офісу, в Черкаській області попри заборону полювання продовжують фіксувати факти браконьєрства.

З початку повномасштабного вторгнення на всій території України діє заборона полювання, яка буде чинною до завершення воєнного стану. Та попри це, лісівники філій ДП "Ліси України" продовжують фіксувати факти браконьєрства.

Один з чергових випадків незаконного перебування в мисливських угіддях стався на Черкащині. Під час патрулювання мисливських угідь працівники державної лісової охорони філії "Корсунь-Шевченківське лісове господарство" ДП "Ліси України" виявили чоловіків зі зброєю.

Обидва випадки були зафіксовані в темний час доби. У одного з браконьєрів зброя була заряджена та вже готова до використання. Фігуранти своєї вини не заперечували і погодилися сплатити накладені на них штрафи.

Завдяки безперервній роботі в напрямку охорони лісових масивів та мисливських угідь від незаконних дій лісівникам вдалося виявити цих браконьєрів до того, як вони встигли скоїти злочин.
08.11.2023 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter