У караоке-клубі Черкас нетвереза компанія заважала лікарям надати допомогу травмованій людині

Як інформують в Екстреній медичній допомозі Черкащини, їхні працівники написали заяву до правоохоронних органів через перешкоджання їхній роботі та погрози зі сторони п’яної компанії, яка відпочивала в одному з караоке-клубів Черкас.

23 жовтня о 22:10 диспетчер “екстренки” отримав виклик про те, що в одному з караоке-клубів міста Черкаси чоловік отримав травму голови.

По прибуттю бригада виявила пацієнта, який знаходився у стані алкогольного сп’яніння та мав черепно-мозкову травму. Коли бригада почала надавати допомогу пацієнту, п’яна компанія, яка була разом з ним, почала заважати медикам виконувати свою роботу, заблокувала доступ до службового автомобіля, нецензурно висловлювалась та погрожувала членам бригади.

Старший медик бригади ухвалив рішення натиснути «тривожну» кнопку. За декілька хвилин працівники Державної служби охорони прибули на місце події та забезпечили безпечну роботу працівникам “екстренки” у наданні допомоги даному пацієнту. П’яні товариші постраждалого, почувши, що їдуть працівники поліції, накивали п’ятами.

Пацієнта було оглянуто, надано необхідну медичну допомогу та доставлено до Третьої міської лікарні.
24.10.2023 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter