27-річний Віталій Щербак із Червоної Слободи виніс із палаючого будинку двох пенсіонерів

27-річний Віталій Щербак із Червоної Слободи виніс із палаючого будинку двох пенсіонерів 27-річного Віталія Щербака із Червоної Слободи на Черкащині державна служба з надзвичайних ситуацій області висуватиме на участь в акції "Герой-рятівник року". 25 квітня цього року юнак врятував життя інваліду 71-річному Миколі Буркацькому і його дружині 68-річній Тетяні Кузьмівні. Обох виніс із палаючого будинку.
"Я був удома й побачив за два квартали стовп диму. Вскочив у машину й поїхав подивитися. Дорогою люди сказали, що то горить хата. Люди зібралися і споглядали. Біля будинку була дочка господарів Галина із малою дитиною на руках. А всередині залишалися її батьки. Я стрибнув у розбите вікно й за кілька метрів стояли бабуся і дід", - згадує Віталій.
Будинок згорів майже повністю. Біля Буркацьких мешкає їхня дочка 36-річна Галина з трьома малолітніми дітьми. Жінка називає Віталія ангелом-охоронцем.
"У мене через пережитий стрес із пожежею на другий день майже щогодини йшла з носа кров. То якби, не дай Боже, ще й з батьками щось трапилося, то я б не пережила. Так що Віталій наш рятівник", - зізнається Галина.
Постраждала сім'я перебуває у тимчасовому житлі із дощок та клейонки. З будинку наполовину уціліли лише стіни, з нажитого деякі каструлі. Всі речі, побутова техніка і меблі погоріли. Згарище допомогла вивезти сільська рада. Причиною стало замкнення електропроводки. Вогонь розгорівся в лічені хвилини. На відбудову хати депутати села виділили допомогу в сумі понад 25 тис грн. Гроші здають небайдужі e трилітрові банки, що розставили в магазинах. Люди привозять одяг і речі. На відновлення житла потрібно щонайменше 70 тис грн.

Любов Карнарук gazeta.ua
29.05.2013 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter