На Звенигородщині двох маленьких дітей поліцейські забрали у батьків через недогляд і антисанітарію

Правоохоронці Звенигородського районного відділу поліції 27 січня отримали повідомлення про крадіжку грошей у будинку в селі Ризине.

Як інформують у ГУНП в Черкаській області, коли поліцейські прибули за вказаною адресою, побачене їх шокувало. У занедбаному приміщенні, антисанітарних умовах танцювали двоє чоловіків і жінка. Компанія була в стані сильного алкогольного сп'яніння, а двоє малолітніх дітей спостерігали за діями дорослими. Вони зраділи, коли поліцейські зайшли до будинку.

3-річний хлопчик і 4-річна дівчинка були недоглянуті, брудні, голодні та кволі. Поліцейські прийняли рішення негайно вилучити дітей від 23-річної матері та 27-річного батька, та повідомили службу у справах дітей. Працівники соціальної служби також прибули на місце, родину одразу поставили на облік як таку, що опинилася в скрутних життєвих умовах. Малолітніх доставили до дитячого відділення Звенигородської районної лікарні, де зараз вони перебувають.
Провінція
Наразі вирішується питання щодо позбавлення жінки та чоловіка батьківських прав. На них поліцейські ювенальної превенції склали адміністративний протокол.

Раніше скарг на родину до поліції не надходило. Повідомлення про крадіжку грошей у цьому будинку не підтвердилося.

Кіндрат Булавін


Провінція
28.01.2022 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter