В Умані поліція розшукала 6-річну дівчинку, яка, загравшись, опинилася аж у центрі міста

В Умані поліція розшукала 6-річну дівчинку, яка, загравшись, опинилася аж у центрі міста За інформацією ГУНП у Черкаській області, схвильовані батьки зателефонували до поліції 4 січня близько 18:00. Вони повідомили, що 6-річна донька зникла з двору будинку на вулиці Небесної Сотні. Правоохоронці негайно почали пошуки.

Дівчинка вийшла гратися на вулицю близько 15:00 години. За три години батьки помітили, що донька зникла з двору будинку. Вони самостійно почали пошуки, та результату не було. Тоді звернулися по допомогу до працівників Уманського районного управління поліції.

Правоохоронці шукали малолітню в сусідніх дворах, питали перехожих та обстежували прилеглі вулиці. 6-річну дівчинку знайшли на центральній площі міста Умань. Вона гралася на снігових гірках.

Каже, так захотілося покататися, що й не помітила як дійшла до центру. Захопившись розвагами, мала забула головне правило — повідомити батьків, де знаходиться. Працівники поліції провели з батьками та їхньою донькою профілактичну бесіду. Нагадали про безпечну поведінку та наслідки, до яких призводять подібні випадки.

На щастя, з дівчинкою нічого не трапилося.

Кіндрат Булавін

Провінція
05.01.2022 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter