Після нового року в Черкасах знову проблеми з вивезенням негабариту, - ЧМР

За інформацією ЧМР, після свят на контейнерних майданчиках Черкас відбулося накопичення негабариту. З метою покращення санітарного стану у місті, за дорученням міського голови Анатолія Бондаренка його перший заступник Сергій Тищенко провів термінову нараду. У ній взяли участь представники департаменту ЖКК, КП «Черкаська служба чистоти», управління інспектування.
Після нового року в Черкасах знову проблеми з вивезенням негабариту, - ЧМР
фото ЧМР

На початку грудня виконком ухвалив рішення про односторонню відмову від договору на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території м.Черкаси, які надавала УК «Нова якість «Благоустрій». Адже управлінська компанія систематично порушувала умови договору. За чистотою в місті слідкували комунальники, а містян просили замовляти послуги з вивезення негабариту окремо в КП «Черкаська служба чистоти» або в приватників, і не залишати такі відходи на контейнерних майданчиках. Проте ця компанія продовжувала надсилати жителям Черкас свої платіжки, що призвело до того, що люди знову почали виносити негабаритне та ремонтне сміття на майданчики.

Під час наради було вирішено посилити контроль за дотриманням санітарного стану у місті. Порушників благоустрою каратимуть працівники управління інспектування. Серед населення буде проведено додаткову роз’яснювальну кампанію.

Кіндрат Булавін

Провінція
05.01.2022 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter