Черкаські правоохоронці вилучили понад 300 ялинок та тисячу одиниць піротехніки

За інформацією ГУНП у Черкаській області, в передноворічні дні в області проходять відпрацювання з виявлення незаконного збуту ялинок і піротехнічних засобів. Правопорушники нестимуть адміністративну відповідальність із вилученням предметів торгівлі.
Черкаські правоохоронці вилучили понад 300 ялинок та тисячу одиниць піротехніки

Від 15 грудня на території Черкаської області проходять спільні відпрацювання правоохоронців з працівниками Держекоінспекції, Держлісоохорони та представниками громадських формувань.

Під час рейдів перевіряються ринки, торговельні майданчики, місця стихійної торгівлі та автотранспорт, який перевозить хвойні дерева.

За вказаний період правоохоронці склали понад 80 адміністративних матеріалів за статтями 65 (Незаконна порубка), 88-1 (Незаконне вивезення з України і ввезення та її територію об’єктів тваринного і рослинного світу), 152 (Порушення державних стандартів у сфері благоустрою населених пунктів), 159 (Порушення правил торгівлі на ринках), 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях), 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності), 182 (Порушення вимог щодо дотримання тиші) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Денис Сирцов

Провінція
30.12.2021 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter