На Уманщині чоловік залишив 7-річну доньку на трасі, щоб вона посторожила будматеріали

За повідомленням ГУНП у Черкаській області, чоловік повідомив поліції, що на узбіччі дороги з пожвавленим рухом транспорту, біля лісу, сидить малолітня дівчинка. Нікого з дорослих поруч дитини не було, лише купа будівельних матеріалів.

Група реагування патрульної поліції Уманського районного управління поліції негайно виїхала на вказане місце.

На 557 кілометрі автодороги “Стрий-Ізварине” на приїзд поліцейських чекали небайдужі громадяни, серед яких журналіст Юрій Лисий та поліцейський з Кіровоградщини. Люди хвилювалися аби з дитиною нічого не трапилося і не залишали 7-річну дівчинку на самоті.

Втім, коли інспектори прибули, на місці дитини вже не було. Її, разом із залишками будівельних матеріалів, забрав батько. Маючи орієнтування, поліцейські зупинили автомобіль в якому були чоловік і дівчинка. Правоохоронці запросили їх до Уманського районного поліції, аби з'ясувати всі обставини події.
На Уманщині чоловік залишив 7-річну доньку на трасі, щоб вона посторожила будматеріали
фото Нацполіції

42-річний уманчанин пояснив, що забирав будівельні матеріали на узбіччі траси. Частина не влізла до салону, як і дитина.

Дорослий чоловік прийняв рішення залишити 7-річну доньку на автодорозі, аби вона приглянула за речами поки він відвезе частину до Умані та не повернеться за нею.

Ювенальні інспектори провели бесіду з батьком та дівчинкою. Під час спілкування з поліцейськими чоловік визнав, що вчинив неправильно і добре, що все закінчилося — добре.

Денис Сирцов

Провінція
13.12.2021 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter