У 30-річної черкащанки поліцейські забрали одномісячне немовля. Пиячила та не доглядала

19 листопада на спеціальну лінію «102» від 61-річної черкащанки надійшло повідомлення, що її 30-річна донька неналежним чином доглядає за своєю новонародженою дитиною. Щодня дня перебуває у стані алкогольного сп'яніння, тим самим наражає немовля на небезпеку. Про це інформують у ГУНП у Черкаській області.

За адресою виклику негайно прибули поліцейські ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції, а також працівники соціальної служби у справах дітей та патрульні поліцейські.

У 30-річної черкащанки поліцейські забрали одномісячне немовля. Пиячила та не доглядала
фото Нацполіції


З квартири чутно було дитячий плач, проте двері ніхто не відчиняв. Правоохоронці встановили та викликали на місце співмешканця жінки, який мав доступ до квартири.

Зайшовши до помешкання, правоохоронці виявили жінку, яка у стані алкогольного сп’яніння спала на дивані, не реагуючи на плач своєї одномісячної дитини.

Поліцейські разом із працівниками соціальної служби у справах дітей одразу прийняли рішення вилучити дитину від матері та передати хлопчика до медичного закладу. Наразі його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Відносно матері ювенальні поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

На даний час Черкаською службою у справах дітей готуються документи до суду для позбавлення матері батьківських прав.

Кіндрат Булавін

Провінція
22.11.2021 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter