Прокуратура: Трьом байкерам, які побили молоду пару в центрі Черкас, повідомлено про підозру

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, Черкаською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом побиття байкерами молодої пари в Черкасах.

12 серпня жителю Закарпатської області повідомлено про підозру за фактом грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства.

Слідством установлено, що 28 липня підозрювані, перебуваючи біля магазину по бульвару Шевченка, 145 в місті Черкаси, підійшли до молодої пари та почали пред’являти вказаним особам надумані претензії з приводу їх неналежної поведінки та принижувати їх честь та гідність, безпідставно ображаючи голосними нецензурними лайками. У подальшому завдали потерпілим тілесні ушкодження, після чого останні були госпіталізовані до міської лікарні .

Один з підозрюваних мав при собі предмет, спеціально пристосований для завдання тілесних ушкоджень, погрожуючи його застосувати, а інший - здійснив пошкодження автомобіля «Mazda 626», яким користувалася потерпіла особа.

Зараз вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Денис Сирцов

Провінція
12.08.2021 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter