Об’єднана єврейська община повідомляє про напад на вчителя хедера біля Умані

Поблизу міста Умань Черкаської області побили хасида, зловмиснику вдалося втекти. Як інформує Діло, про це повідомляє Об’єднана єврейська община України у своєму Телеграм-каналі.

Інцидент стався в 40 км від міста в селі Торговиця Кіровоградської області. Там вчитель хедера з дружиною і дев’ятьма дітьми прийшов на дитячий майданчик. Пізніше до нього почав чіплятися упізнаний місцевими жителями “Павло”, а після невдалої спроби потиснути руку дружині хасида, почав захоплювати його шию й накинувся з кулаками.

“Коли хасид зробив спробу отримати захист у відділенні пошти (на пошті присутня відеокамера), яке знаходиться недалеко від майданчика – йому сказали, що він не може там перебувати й вигнали. Після виходу на вулицю хасид знову отримав ряд ударів, був повалений на землю і отримував удари ногами”, – йдеться в повідомленні.

Потерпілому вдалося втекти в бік автомобіля і виїхати до Умані. Нападник кілька разів наздоганяв його на іншому авто, грубо порушуючи правила дорожнього руху. Незабаром хасиду вдалося втекти і дістатися до міста.

“Потерпілий зняв побої в лікарні Умані й опитаний співробітниками місцевої поліції. Більш детальну інформацію ми найближчим часом передамо до ГУНП Кіровоградської області”, – заявили в ОЄОУ.
22.07.2021 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter